Новини
Грані часу
Блогери
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Допоможіть інвалідам по зору міста Полтави

До мене, як журналіста Іллі Василенка звернулися представники організації інвалідів з проханням опублікувати дане звернення. Враховуючи суспільну важливість даного повідомлення я публікую дане звернення без редагування. За зміст звернення відповідальність несуть автори.

 

30.03.2021р. на засіданні обласної звітно-виборчої конференсії, що
пройде за адресою: Полтава, вул.Гетьмана Сагайдачного,4 (приміщення клубу
гуртожитку УТОС) об 11:00, де пан Прокопенко планує одноосібно з кричущими
порушеннями  обрати себе ще і головою обласної ТПО УТОС.

 

Від імені інвалідів по зору м.Полтава, просимо підтримати нас у праві
вільно обирати голову,  допомогти попередити страшні порушення та надати
розголосу цій справі. 

Готові надати усі документальні докази порушень, прокоментувати те, що
відбулося та надати оригінали підписів під цим листом-зверненням. Лист
вже відправлений відповідальним за це питання особам на ел.пошту, після
засідання буде відправлено укрпоштою.

Наши контакти:

Темник Наталя Володимировна 0999560194

Бистрицький Станіслав Миколайович 0954478960 

 

                                                                                                            Голові ЦП УТОС Більчичу В.М.

                                                                                                            Першому заступнику Голови ЦП УТОС Кіт С.В.

                                                                                                            Заступник Голови ЦП УТОС Новосецькому М.М.

 

Шановні добродії! 

 

Звертаємося до Вас, як до керівників нової формації. Сподіваючись на Ваше порозуміння щодо дуже неприємної ситуації, яка виникла 25 березня 2021 року в місті Полтаві при проведенні VXI звітно –виборчої конференції виборів до первинної організації.

З самого початку почались порушення, а саме:

- При виборі делегатів Головою правління ТПО УТОС Прокопенко О.М.

було порушено «Постанову президії Центрального правління УТОС» №08-10 від 02 вересня 2020 року «Про проведення звітно – виборчих зборів/конференцій в первинних та обласних організаціях УТОС». Постанова, до речі підписана Головою Центрального правління УТОС В.М. Більчич. 

пункт 2. Вибори делегатів на звітно – виборчі конференції первинних організацій УТОС провести на зборах утосівських груп. 

пункт 3, пункт 3.1 протягом вересня – жовтня 2020 року здійснити заходи по підготовці звітно – виборчих конференцій та зборів в утосівських групах, обрати групоргів у разі , коли через територіальну віддаленість членів групи неможливо провести вибори групорга, призначити його рішенням правління первинної організації. 

В нашому випадку, була своя рука владика, Головою правління ТПО УТОС Прокопенком О.М. в телефонному режимі в січні - лютому місяці 2021 року особисто сам обдзвонив своїх прихильників і друзів з проханням, щоб ті прийшли і підтримали його на виборах. Тим самим не давши можливості пройти іншим кандидатам. Не допустив невигідних йому членів УТОС. 

Не дав можливості людям висловити свою волю, свою думку. Йому це просто це не потрібно. Йому потрібно правити вічно. 

Листи які надходили з ЦП УТОС зовсім не брались до уваги. Наприклад лист від Новосецького М.М. від 21 вересня 2020 року «Про вибори делегатів на конференцію» де навіть прописано, як діяти в умовах пандемії, а саме: «зважаючи на пандемію, не фінансування місцевих відряджень, погане сполучення транспортом до населених пунктів, неможливого приїзду на збори членів УТОС, які проживають віддалено т. д. 

Пункт 2.2. Вибори делегатів на конференцію первинних організацій проводяться в групах УТОС при умові, що на цих зборах присутні більше половини від їх складу.

Пункт 2.3. Вибори делегатів на конференцію первинної організації можуть проводитись одночасно на зборах декількох груп первинної організації, але при умові, що на цих зборах присутня більшість від загального складу цих груп.

Пункт 2.4. Вибори делегата конференції проводяться на зборах групи первинної організації, але якщо правління організації виявило, що збори членів групи провести неможливо , то вибори делегатів можуть проводитись шляхом опитування членів групи виключно на підставі рішення правління первинної організації . Цим рішенням правління також затверджує форму та зміст опитувального листа первинної організації. 

Пункт 2.4.1. опитувальний лист заповнюється з безпосереднім відвідуванням члена УТОС на дому Головою правлення первинної організації, групоргом або уповноваженим членом правління цієї організації.

Пункт 2.5 збори групи можуть проводитись з врахуванням відсутніх членів групи, які висловили свою думку в опитувальному листі.

Пункт 2.6. збори групи можуть проводитися також за допомогою Інтернет зв’язку .

Пункт 2.7. у виключних випадках: віддаленість проживання, вкрай важка доступність, важкі погодні умови, опитування проводиться по телефону: головою правління організації, групоргом або уповноваженим членом правління організації, або незалежною комісією членів УТОС. Створеною вищестоящою організацією.

СУМНО але жоден з цих пунктів не був задіяний.

В Полтаві 13 груп враховуючи область додаємо ще 2 в сумі маємо їх 15. В жодній з цих груп не проводилось опитування ні в якому з вище зазначених варіантів, не склався не єдиний протокол в цьому напрямку, хоча часу з вересня 2020 року по березень 2021 року було вдосталь. Причина одна - це не вигідно Голові правління ТПО УТОС Прокопенку О.М. До чого тут волевиявлення людини і людей в цілому. Для нього цікава тільки його кандидатура і крапка.

Так роками за його правління він збирав біля себе своє оточення, яке яскраво показало себе на зборах звітно – виборчої конференції (відео додається). На відео безпосередньо видно хто був ним запрошений, а саме Савченко Ігор Миколайович з міста Гадяч , до речі за фахом лікар. То не дай Господи потрапити в руки до такого лікаря. Після того як члени ТПО УТОС попросили секретаря ТПО УТОС Рибалка Тетяну зачитати вищезгадані документи він тикав дулі, а потім спитав у Голови правління Прокопенка О.М. чи може він задушити секретаря ТПО УТОС Рибалка Тетяну, і одну із присутніх Сутулу Наталію, яка стала на її захист і сказала, що вона є свідком, він не вагаючись вигукнув , що задушить і її, на що Прокопенко просто засміявся. Не зробивши ніякого зауваження йому. Савченко І.М. постійно вигукував різні хамства в адресу опонентів. Далі було гірше, коли до столу підійшла слабо зряча з паличкою Яцюк Світлана, щоб в галасі почути про що йде мова , вона декілька разів отримала удар в груди від Савченко І.М. та, ще й на здачу він обізвав її наркоманкою. Про що можна говорити в цьому випадку. Люди збираються звернутися за захистом своїх прав до правоохоронних органів. Наражається думка, що така людина була вигідна Прокопенку О.М раз він його запросив особисто, та ще й надав матеріально допомогу на проїзд 250 грн. сума зазначена в протоколі № 47 від 25.02.2021р., як нецільова благодійна допомога. 

Ще приклад: руку на конференції підіймала людина із супроводу, було зроблено все для того щоб тільки Прокопенко О.М. отримав більшість і пройшов. Був невірний підрахунок голосів. Людина яку назначили секретарем на зборах Пятак Ірина , зовсім не підіймала руку, але її голос враховано.

Ми 20 чоловік протягом місяця написали заяви на вступ до товариства, але нас не прийняли і досі в члени ТПО УТОС перед звітно – виборчою конференцією, так як ми маємо іншу думку і не хочемо бачити Прокопенка О.М. і його поплічників знову при владі.

Ми поміха, ми зайві. Зайві тому, що хочемо знати правду. Інформації, правди в Прокопенка О.М. не взнаєш , там свій розподіл коштів, під який не докопаєшся. В статуті від 21 грудня 2016 року затвердженого протоколом конференції Полтавської обласної організації Українського товариства сліпих та затверджено постановою президії ЦП Українського товариства сліпих від 25 жовтня 2016 року № 10-25р зазначено: всі наші права , одне із прав це право на надання інформації , на користування правами виборців і приймати участь у виборах. Це не таємний клуб де скритна інформація і знаходиться в не доступі, Ми маємо право знати кому, коли і чому була надана допомого і скільки коштів для цього витрачено,і пишуться протоколи, і в них це зазначається . 

Прокопенко О.М. жодного разу не звітувався перед нами членами УТОС, ТПО УТОС про кошти. Ми вважаємо , що така інформація повинна бути в доступі і надана.

Так і вибираються одні і ті ж Вигідні люди їм і надається право голосу на підтримку кандидата на посаду Голови правління.

Велике прохання згідно Інструкції «Про порядок проведення виборів керівних органів обласних та первинних організацій Українського товариства сліпих» затвердженої постановою президії ЦП УТОС №10-6 від 21 вересня 2010 року в якій зазначено, що при порушенні цієї Інструкції , постановою президії ЦП УТОС- результати виборів анулюються і призначаються повторні вибори. 

Допоможіть нам позбутись влади Прокопенка О.М. та і нарешті його самого, враховуючи ряд зазначених порушень.

Дивлячись на цей безлад не дивно, що держава перестала фінансувати УТОС із за таких як він це і трапляється.

Фарс під назвою звітно – виборчу конференцію до територіально первинної організації УТОС в місті Полтаві від 25.03.2021року вважати не дійсною, так як вона проведена з грубими порушеннями.

Поважаючи наші конституційні права, як громадян України, як інвалідів просимо допомогти нам у вирішенні даного питання . В іншому випадку будемо змушені звернутися до засобів масової інформації, до офісу президента та в правоохоронні органи.

Маємо надію на Ваше розуміння .

Прізвища : 

1. Моргуль В.В.________________________

2. Темник Н.П __________________________

3. Гайдар О.Г.___________________________

4. Гайдар Г.П___________________________

5. Малістев І.І._________________________

6. Бистрицький С.М._______________________

7. Маловічко Р.О.__________________________

8. Щербакова Н.А___________________________

9. Святний Г.М._______________________________

10. Губа Н.П._________________________________

11.Пономаренко Т.М.________________________

12. Пономаренко О.__________________________

13. Бабець М.Л._____________________________

14. Кривонос О.М.____________________________

15. Сутула Н.О._______________________________

16.Кривонос І.А.______________________________

17. Загрибельний А.О.__________________________

18.Камінський О.С._____________________________

19.Яцюк С.В.__________________________________

20. Харапутько М.М.__________________________

Лист з оригінальними підписами буде надіслано рекомендованим листом. 27.03.2021року.

 

Новини від блогерів