Новини
Грані часу
Блогери
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
МАЖОРНИЙ ВОЛОНТЕР

В тяжкий час війни вся країна встала на захист проти російських окупантів. Але є люди які дійсно займаються обороною країни, а є ті хто тільки імітує свою боротьбу з окупантами, а подекуди ще з ними веде мирні переговори.

До прикладу сумнозвісний Сергій Чередніченко з Полтави очолив фонд майна на окупованій Херсонщині і служить російським окупантам, а в далекому 2016 році співпрацював з сумнозвісним головою райради з Карлівки Полтавської області Петром Світликом , який замовляв йому брудну піар кампанію проти своїх політичних конкурентів.

Детально тут  http://grani-chasu.info/analityka/%D0%9F%D0%9E%D0%9B%D0%86%D0%A2%D0%98%D0%A7%D0%9D%D0%90%20%D0%9A%D0%9E%D0%A0%

Пройшли роки і всі маски зірвано, не тільки з Чередніченка , а й з самого Світлика та його посіпак.

Зараз Світлик активно відхрещується від Чередніченка роблячи вигляд, що вони навіть не знайомі!

Але Світлик як професійний політрук вміє організовувати театри абсурду.

Як приклад – в перші дні повномасштабної війни вся рідня Світлика була в його дорогому котеджі в Карлівці.

А це всі його троє синів, він сам, донька та дружина. Його сини проживають в Полтаві та Києві.

Але на початку березня всі його сини, які всі є призивного віку поїхали з батьківського котеджу.

І через деякий час в соцмережах почали висвітлюватися їхнє подальше життя. Один з синів проживає на Тернопільщині, звідки сам родом Петро Світлик, і нібито там воює в лавах ЗСУ. 

Яка війна в Тернополі всі ми добре знаємо, але для піару екс меру і це згодиться.

Сам же Світлик намагався піаритися на війні на початку березня, уже після того як його сини пересидівши перші дні агресії поїхали в різні кінці країни.

Він ходив у формі полковника у військомат з вимогою очолити оборону громади. До слова полковником він став за допомогою колишнього комісара воєнкомату якого засудили за корупцію, тоді Світлик був головою райради, і через тодішнього комісара який за гроші міг через своїх людей в Києві зробити полковником хоч кого, він раптом став полковником. І вже в далекому 2016 році Світлик піарився на війні.

Але зрозумівши, що захистом громади займаються професіонали і прості волонтери які будували своїми силами блокпости і приносили все необхідне для солдат, Світлик та його компанія посіпак придумали інші способи піару на війні. 

Вони роздавали три дні гуманітарну допомогу від народного депутата –невидимки в магазині сина Світлика маленькі продуктові набори. На цьому і закінчилася вся їхня піар кампанія на війні. До слова сам народний депутата К. Касай після того взагалі перестав говорити про війну та допомогу переселенцям і як раніше ще до війни не відвідує Карлівський округ. По факту він кинув округ на призволяще. Воно й не дивно, адже головною його метою було виграти вибори, і методи якими він це робив були найбруднішими. В ЗМІ тоді писали, що кандидат Касай погрожував агітаторам своїх конкурентів. 

 

Детально тут  http://grani-chasu.info/analityka/%D0%A2%D0%98%D0%9F%D0%9E%D0%92%D0%98%D0%99%20%20%D0

Касай досить активно прикриває Світлика в його темних справах. Тому і довірив йому організацію роздачі своєї гуманітарки якої вистачило на три дні. Тут головне був потрібен піар щоб показати свою нібито турботу про округ в час війни.

Але є один дуже цікавий факт з великого пулу піару на війні Світликом. Це факт того, що один з його синів Ігор дуже активно розповідає в соцмережах про свою нібито активну волонтерську допомогу армії. І сам Світлик це розповідає публічно. Але є один момент який розкриває все лицемірство цієї історії. 

З початку березня всі бачили його синів в батьківському котеджі, адже дорогі столичні автівки видавали гостей екс мера. Ігор Світлик давно проживає в Києві, про це говорив у 2013 році тоді ще не відомий Олександр Наконечний якого Світлик згодом повів у очільники району і потім у мери. Він тоді саме був у гостях Ігора Світлика в столичній квартирі на Хрещатику і розповідав про його розкішне життя. В той час Світлик Петро був головою райради.

Але коли в столиці стало зовсім страшно адже російські війська наближалися до околиць, то сини виїхали до батька в Карлівку. На той момент уже діяла заборона виїджати за кордон чоловікам призивного віку. Але син Світлика Ігор якимось дивним чином опинився у Європі!  

Сам Світлик висвітлює це як велику волонтерську роботу сина, який з дописів у соцмережі допомагає купувати автівки для ЗСУ у Німеччині і передавати їх на фронт. Але є один нюанс в цій історії, а саме те, що якщо уважно прочитати один із дописів колеги по волонтерській роботі сина Світлика, то можна побачити правду.  

 

 

  

З допису можна зрозуміти, що Ігор Світлик приганяє авто з Німеччини у Польщу, де авто передає іншому волонтеру, і уже той завозить авто в Україну! А сам Ігор залишається у Польщі! Тобто не повертається в Україну! 

Що це може означати? Тільки одне – син екс мера Петра Світлика дивним чином перетнув кордон України в березні, в супереч забороні виїзду всім чоловікам призивного віку. І залишився жити в Польщі, що дає йому можливість їздити в країни ЄС , наприклад в ту ж таки Німеччину для купівлі авто! 

 

 

Саме це і дає пояснення, що Ігор Світлик не повертається в Україну , а залишається в Євросоюзі і уже звідти розповідає нам про свою активну волонтерську роботу для фронту, але на фронт не поспішає, хоча мав би бути в лавах ЗСУ. Саме ухилення від військової служби може бути причиною не повернення сина екс мера в Україну. 

Виникає питання , хто допоміг Світлику вивести сина в Європу коли всі кордони закриті?! І тут на думку спадає всім добре відомий народний депутат Костянтин Касай, гуманітарку якого так добре роздавав Світлик. Але після того Касай зник з публічного поля і припинив будь яку активність, що дуже підозріло! 

Ми знаємо з журналістських розслідувань, що ряд впливових чиновників та нардепів втекли з країни разом з синами призивного віку, кинувши свою країну напризволяще. І що через свої знайомства у вищих колах влади можна при великих зусиллях організувати побіг для мажорів, щоб ті не обтяжували своє розкішне життя службою в ЗСУ. 

 

Як бачимо саме цим шляхом пішов син-мажор відомого пройдисвіта та екс мера Петра Світлика. А оскільки ця родина не може уявити своє життя без дешевого піару, то і виказали самі себе в соцмережі.

Світлик досі думає, що розповідаючи людям байки про свою патріотичну родину він буде мати авторитет та рейтинги на виборах. Але час змінився і уже такий дешевий піар не пройде.

Всі справжні волонтери які дійсно допомагають доставляти авто для ЗСУ з Європи їдуть за авто в Європу з України і повертаються відразу в Україну, при цьому не ховаються від військомату! Але із сином Світлика все інакше.

Ілля Василенко, журналіст.

 

 

 

 

Новини від блогерів