Новини
Грані часу
Блогери
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
ПОЛІТИЧНА ГОПОТА

В продовженні теми про кримінальне злочинне угрупування екс мера Карлівської громади Петра Світлика.

По темі  http://grani-chasu.info/analityka/%D0%9E%D0%A4%D0%86%D0%A6%D0%86%D0%90%D0%9D%D0%A2%D0%98%20%D0%9E%D0%

І тут  http://grani-chasu.info/analityka/%D0%AF%D0%9A%20%D0%93%D0%9E%D0%9B%D0%9E%D0%92%D0%90%20%D0%9E%D0%A2%D0%

Після виборів 2021 року я бачив тотальну бездіяльність слідчої що загрожувала тим, що по деяким злочинам які вчинила банда екс мера, це закінчення строків їх розгляду судом.

Тому я вирішив подати цивільний позов до суду на Карлівську міську раду щоб офіційно через суд доказати факт деяких злочинів вчинених тодішнім мером Світликом та його вірною поплічницею Людмилою Мильковою, яка працювала тоді керівником загального відділу. 

Нагадаю суть справи. Після того як Руслан Сенич зі своїми тимурівцями вирізали дерева моїм родичам і вели приховану фотозйомку приватної власності моїх родичів, Петро Світлик що був тоді мером поспішив на офіційному сайті міської ради та виконкому опублікувати статтю. 

В тій публікації розповідалося про те, що несвідомі жителі двох вулиць заважали комунальникам робити планову вирізку дерев. І далі суть всього зводиться до того, що цим несвідомим жителем є я, і як ілюстрація це фото вирубаних дерев на приватній власності моїх родичів. 

Але тепер справжня суть речей. Ми зі Світликом в той же день коли вирізали дерева домовилися про не публічне вирішення даної ситуації. Це була п’ятниця, але уже у вівторок вийшла ця публікація. І в той же день Світлик своїм розпорядженням призначив комісію яка мала би виїхати на місце і зробити офіційний акт щодо законності вирубки дерев.

З однієї сторони він створює комісію яка має розібратися із законністю дій Сенича і водночас в публікації говорить, що я не законно перешкоджав комунальникам, тобто Сеничу! 

Це все робилося для того щоб суспільству висвітити мене як не адекватного і злісного правопорушника та підірвати мою журналістську репутацію і показати членам комісії що треба саме такі робити висновки в офіційному акті! Тобто банальний тиск на комісію! 

Я відразу написав лист меру з вимогою видалити неправдиву публікацію, на що отримав абстрактну відповідь на кшталт , що все законно, що на сайті висвітлюється робота комунальників. 

І лише на наступний день після публікації відбулася нарада з комунальниками на якій було оголошено місячник чистоти, і затверджено план вирізки дерев!

Однозначно, що дерева моїх родичів не були планово вирізані адже план тільки розроблявся і це стало відомо в той же день коли їх вирізали, адже Світлик і начальник ВУЖКГ в цьому мене запевнили! 

А нараду провели, адже мер поспішав якось відбілити роботу своїх кишенькових посіпак на чолі з Р. Сеничем. Який доречі дрова з дерев відвіз до себе додому, по суті нахабно вкрав! Правда, під моїм натиском повернув. 

Окрім того сумнозвісна публікація була поширена на офіційній сторінці міської ради у Фейсбук, де відразу по змові були написані брудні та нахабні коментарі все тих же Світликовських посіпак! Які відкрито писали, що вони за мною стежили, що вкрали дрова і що можуть публічно розголошувати дані з приватного життя моїх родичів!

Все це було зроблено з метою чинити на мене безперервний тиск щоб я більше не писав про справжню діяльність Світлика на посаді мера. 

Комісія міськради в Акті написала , що дерева були вирізані не законно та без дозволу, а ВУЖКГ на мій журналістський запит дало відповідь, що не має жодного стосунку до даної події і не веде фотозйомку приватної власності адже це персональні дані які охороняються законом.

Оскільки строки встановлення факту злочину закінчувалися на весні, я в грудні 2021 року подав позов до суду з вимогою видалити дану публікацію з сайту та сторінки у Фейсбук міськради, спростувати наведену інформацію в ній, а також видалити фото як персональні дані моїх близьких родичів.  

З метою, через суд довести факт умисної брехні екс мера та його посіпак, що означає системне переслідування журналіста за його професійну діяльність.

Ще в час керівництва Світлика його поплічниця Л. Милькова видалила частину фото з публікації, з надією, що їм це зійде з рук. Але їх це не врятувало.

В суді юрист яка була призначена ще Світликом намагалася відстоювати стару лінію захисту, мовляв то був благоустрій, а не злочин. Але мої документи переконали нове керівництво міськради в моїй правоті, адже провівши власну перевірку їм стало очевидно що ця публікація замовна і вигадана, адже всі факти кажуть саме про це! І фактів які б підтвердили б благоустрій не знайшлося! В ході судового розгляду міська рада запропонувала укласти мирову угоду, і повністю визнала мої вимоги в частині недостовірної інформації та розголошення персональних даних. Суд зобов’язав керівництво міськради видалити дану публікацію, спростування та вибачення журналісту опублікувати там, де ця стаття була розміщена.  

Факт злочину, а саме навмисного тиску через публікацію на офіційному сайті з використанням влади зі сторони тодішнього мера Світлика та його поплічниці яка очолювала ботоферму Милькової.

Окрім того встановлений факт розголошення персональних даних посадовими особами без згоди їх власників, що є втручанням у приватне життя журналіста! І все це за бюджетні кошти громади! 

Але найцікавішим є те, що авторство фото не належить міській раді. Воно належить Р. Сеничу, який дані фото передав Мильковій, адже саме під її керівництвом перебувало ведення сайту міськради.

А це уже прямий доказ того, що вони всі діяли злагоджено як одне кримінальне угрупування, саме тому Світлик відбілював Сенича, адже не можливо пояснити як гопніки з вулиці надали фото злочину в міськраду, яке мер виставив як благоустрій!

Дане рішення суду вступило в силу 25 березня 2022 року і буде долучено, як беззаперечний доказ системного переслідування журналіста за його професійну діяльність з боку кримінальної банди гопніків Світлика! 

 

Все правління Світлика це постійна узурпація влади до якої він прийшов сумнівним способом, і був в очах виборців не легітимним мером! Його правління це постійна розправа з опозиційними діячами та незалежним журналістом, це продукування фейків, допуск до таємниці та документів пособника терористів Олега Бобошка, вивід з ладу систем сповіщення, корупція, відкати, кумівство, тотальне знищення природи та екології, не виконання законів та рішень сесій, нахабне гвалтування Конституції та норм моралі і цей список безкінечний!

Він був справжнім уособленням найгірших якостей кримінального гопніка та диктатора що межувало з шизофренічною маніякальною жагою влади та збагачення і виливалося все в аморальній садистській формі управління. Світлик взагалі далекий від політичних навиків управління це відвертий кримінал в найгіршому його прояві! 

P. S. Юрист яка захищала лінію Світлика в суді була з часом звільнена з посади адже явно не відповідала професійним стандартам, хоч не тільки вона намагалася загальмувати виконання рішення суду, в цьому приймала давня поплічниця Світлика Оксана Полив’яна, яка імовірно причетна до фейкової публікації адже була в підпорядкуванні Милькової в той час. Сподіваюся керівництво міськради звернить на це увагу.

Ілля Василенко, журналіст.

 

 

Новини від блогерів