Новини
Грані часу
Блогери
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
ПОЛІТИЧНА КОРУПЦІЯ В ДІЇ

Не так давно всю країну обурив зухвалий напад на знімальну групу відомого Інтернет-видання «Українська правда». Напад здійснила приватна охорона одного з олігархів міста Дніпро.

Детально тут https://www.youtube.com/watch?v=FLoW0ZDvHLo

Як бачимо з програми, охоронці виконують вказівки олігарха в присутності поліції, яка жодним чином не реагує на злочинні дії олігарха.

А що ж на місцях з роботою поліції і їх взаємодії з місцевими олігархами? А на місцях суспільство бачить аналогічну, а то ще гіршу картину. 

Як приклад Козельщинська громада та Карлівська громада на Полтавщині, яка є центром виборчого округу № 149 до ВР, за яким був обраний народний депутат К остянтин Касай від «Слуги народу». 

Кілька годин тому, одне з видань опублікувало фрагменти листа надісланого в редакцію від жертви ДТП Ю. Черепа від авто нардепа К. Касая, за кермом якого перебував батько депутата. 

Між іншим, потерпілий розповідає про цікаву обставину про прокурора, що веде і водночас затягує розслідування справи, а саме про те, що сестру прокурора було призначено помічником нардепа К. Касая. Потерпілий розцінює, це як корупцію, адже нардеп є сином винуватця ДТП в якому фігурує його авто! 

Більш детально про це тут  https://kg.ua/news/kosay?fbclid=IwAR0zXkMsXy2Gg6G_iA3kIFTr5yx6wQAtbOLAtXL-KDgRgJcJcXCJ4ZifpZo

Як бачимо нардеп всіма силами намагається врятувати свого батька від відповідальності за скоєння ДТП.  

А в цей же час в іншій громаді того ж округу Касая – Карлівській відбуваються не менш дивні речі. 

Уже майже рік за Ухвалою суду відкрите кримінальне провадження по шести статтям ККУ, фігурантами якого є ОПГ екс мера Петра Світлика. Даному угрупуванню інкримінується системне переслідування журналіста за його професійну діяльність з боку службових осіб та групи осіб за попередньою змовою.

Але справу навмисно затягують, не проводячи навіть елементарних слідчих дій. Серед фігурантів справи є екс мер Карлівки, якого звільнили за недовіру депутати у 2021 році, що є фігурантом ряду корупційних скандалів, його близька поплічниця Людмила Милькова, яка з 2016 року внесена на основі рішення суду до реєстрів корупціонерів України. І яка була не законно призначена на посаду одного з відділів апарату виконкому ради, це визнав суд. А також Олег Бобошко, який був нібито за результатами конкурсу призначений на посаду інспектора з благоустрою, але насправді разом з Мильковою займався ботофермою Світлика, яка продукувала фейкові новини та відверто «поливала брудом» всіх, хто не подобався екс меру.  

До слова, він внесений в базу сайту «Миротворець» як пособник терористів за виготовлення відеоконтенту пропагандистського характеру.  

Детально тут http://grani-chasu.info/analityka/%D0%94%D0%9E%D0%A1%

А також сумнозвісний Руслан Сенич , який за попередньою змовою зі Світликом займався вирубкою дерев у великих обсягах на території громади, без дозвільних документів, а також допомагав Світлику вчиняти різного роду провокації, та інші мало відомі антисоціальні елементи.

І всю «достойну компанію» поплічників екс мера покриває його друг нардеп К. Касай та начальник слідчого відділу Карлівського відділу поліції Олександр Наконечний. 

З приводу нардепа стало відомого його причетність до покривання цієї гоп-компанії тоді, коли редакція даного видання офіційно звернулася до нардепа двома способами зв’язку і не отримала відповіді на жодне звернення. А публічне звернення, на його офіційній сторінці нардеп видалив без жодних пояснень. Це уже був яскравий приклад того, що чутки про покровительство Світлика Касаєм є правдою. 

Яскравим прикладом їх співпраці є намагання змусити депутатів Карлівської міської ради проголосувати за виділення надвеликої суми коштів на розробку проекту басейну афільованою фірмою нардепа.

Інший приклад їх співпраці це проведення дострокових виборів Карлівської міської ради, де увівши в оману ВР нардеп та тодішній мер Світлик домоглися дострокових виборів, які суд визнав не законними.  

Цього уже достатньо, щоб ствердно говорити про покровительство Світлика нардепом.

Тим паче Світлику загрожує ув’язнення терміном від 7 до 14 років як організатору ОПГ з метою переслідування журналіста.  

Стосовно начальника слідчого відділу, так він не приховує того, що справу навмисно гальмує, з його слів стає ясно, що він не хоче вбачати в ній кримінал.

На прохання назвати альтернативні статті кваліфікації тих дій, групою осіб він не має що відповісти. Хоча суд своїм рішенням розцінив дії ОПГ як кримінальні, а відмову відкривати кримінальне провадження начальником слідчого відділу, як бездіяльність!  

На обласному рівні поліція займається тим, що активно покриває бездіяльність Карлівських колег.  

Останній приклад тотальної та нахабної бездіяльності поліції, так це відмова у відкритті та розслідуванні кримінального провадження за фактом вибуху гранати серед білого дня, яку кинули троє не відомих осіб на мене.  

Я як журналіст звернувся до поліції, яка не провела жодних слідчих дій щодо встановлення фактів події, зате відписалася черговою цинічною відпискою, що в діях групи осіб не вбачається кримінал, а мою заяву з вимого відкрити кримінальне провадження і провести належні слідчі дії оформили як звернення громадян! При цьому не пославшись на жодну з норм законодавства, на основі чого вони діяли! Та вони і не могли проводити слідчі дії, адже вони проводяться тільки при провадженні. А це значить , що ніхто не був допитаний і жодних експертиз не було.  

Це все було зроблено з метою, щоб не допитувати П. Світлика адже він був вказаний як імовірний організатор та зацікавлена особа даного злочину. Підстава так думати є вагома, він домагається натиснути на мене з метою, щоб я припинив свою журналістську діяльність та відмовився від розслідування справи проти його банди поплічників! 

З власних джерел відомо, що осіб які вчинили цей злочин встановлено, це ОПГ із сусіднього міста, яке не раз потрапляло в поле зору поліції, що виконує різного роду провокації за гроші. Але якби їх допитали, то вийшли б на Світлика, тому справу швидко списали. 

Як бачимо олігархічна корупція квітне буйним цвітом, в свою чергу породжуючи зухвальство, пиху та вседозволеність місцевих чинуш та корупціонерів! А поліція перетворилася на обслуговуючий персонал олігархів та їх посіпак, що само по собі є великою небезпекою для громади!

А як відомо не покараний злочин породжує новий злочин! І це все відбувається на тлі військового загострення, що наштовхує на думку чи не є наші місцеві царьки диверсантами?!

По темі  

http://grani-chasu.info/analityka/%D0%94%D0%95%D0%9F%D0%A3%D0%A2%D0%90%D0%A2%20%D0%9D%D0%9

http://grani-chasu.info/analityka/%D0%94%D0%95%D0%9F%D0%A3%D0%A2%D0%90%D0%A2%20%D0%9D%D0%95

http://grani-chasu.info/analityka/%D0%94%D0%95%D0%9F%D0%A3%D0%A2%D0%90%D0%A2%20%D0%9D%D0%95%

http://grani-chasu.info/analityka/%D0%91%D0%9E%D0%A2%D0%9E%D0%A4%D0%95%D0%A0%D0%9C%D0%90%20%D

http://grani-chasu.info/analityka/%D0%91%D0%98%D0%94%D0%9B%D0%9E%20%D0%92%20%D0%97%D0%90%D0%9A%

12-00, 23.02.2022 р.

Ілля Василенко, журналіст.

Новини від блогерів