Новини
Грані часу
Блогери
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
ПРОФЕСІЙНІ ПРОЙДИСВІТИ ЧАСТИНА 2

А от політична біографія Андрія Дуленка не менш цікава за професійну. В політику він надумав піти в 2019 році саме на позачергових парламентських виборах в час президентства Володимира Зеленського.

Саме у 2019 році Андрій Дуленко був кандидатом самовисуванцем до Верховної ради, але будучи членом ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШІ". Цю партію днями заборонив суд, адже вона була провідником російських ідей в Україні. ЇЇ лідером був екс регіонал Євген Мураєв. Який мав власні телеканали, які займалися активною пропагандою російських наративів, зокрема телеканал «НАШ».

Саме на цьому телеканалі в розпал виборчої кампанії і виступав А. Дуленко як кандидат в нардепи, критикував владу та Уряд та допомагав проросійським політикам йти у владу. 

Але окрім телеканалів, які уже теж заборонені як ворожі ресурси для українського суспільства, Дуленко у соцмережі Фейсбук просував активно російські міфи про бандерівців та про те, що Україною керують «піндоси» із США та Європи.  

Прикметно, що Дуленко тотально ображає інших користувачів які не погоджуються з його проросійською пропагандою. 

Також вихваляв кума Путіна Віктора Медведчука та його посіпак, називаючи їх розумними людьми, яких не розуміють в Україні. 

І взагалі Дуленко активно переписувався з людьми у соцмережі у себе на публічній сторінці, де переконував, що бандерівці це фашисти. Все це було у 2020 році, водночас ці ж самі тези активно продукувала російська пропаганда, розповідаючи, що на донбасі йде громадянська війна проти фашистів та бандерівців. 

Також Дуленко пропагує, нівелюючи справжню історію України щодо національно-визвольної боротьби, говорячи, що незалежність України подарували Кравчук, Єльцин, Шушкевич. Що є цинічною маніпуляцією за кремлівською методичкою, адже це перекреслює всі імена героїв, які всю радянську добу боролися за незалежність, які пройшли табори та психзаклади, а також ті, кого розстріляли! Як тут не згадати справу Стуса, адвокатом в якого був улюбленець Дуленка Віктор Медведчук! Саме Медведчук вимагав від суду найсуворішого покарання для дисидента, що підриває міць СРСР Василя Стуса!  Окрім того Дуленко називає Горбачова зрадником Батьківщини, напевно він має на увазі що Горбачов зрадив СРСР який для Дуленка і є Батьківщиною, адже так ностальгувати за радянщиною можуть тільки пропутінські посіпаки. 

Також Дуленко повторює пропагандистські міфи про Майдан 2014 року, точно копіюючи меседжі Росії в інформаційній війні проти нашої держави, в якій доречі активно приймає і сам Дуленко, іншими словами це ніяк пояснити. 

Також Дуленко штучно підігріває питання мови провокуючи ворожнечу, все це служить на користь російській пропаганді, в час як в Україні гинуть люди на фронті. До слова цьому самому фронту з 2014 по цей день Дуленко не допоміг нічим! І навіть коли стався повномасштабний наступ на Україну депутат міської ради Дуленко не був помічений у допомозі оборони країни чи нашої громади, яка ж його і делегувала відстоювати її інтереси! 

Також Дуленко активно пропагує організацію проросійську «Полк перемоги» яка існує на російські гроші. 

Дана спільнота спрямована на розповсюдження фейків про війну та методично займається навіюванням ностальгії за СРСР, все це професійно спланована спецоперація ФСБ. 

А ось Дуленко постить публічно у себе на сторінці у Фейсбук пости своєї рідної партії, в яких явно проглядається пропаганда за радянським минулим і схвалюється факт старих назв силових органів Білорусі. 

І це лише кілька яскравих прикладів любові Дуленка до всього російського, білоруського та радянського в найгірших його проявах. 

Це дуже нагадує екс мера Карлівки Олександра Наконечного якого свідомо як свою маріонетку привів побратим Дуленка Петро Світлик, той на посаді мера активно пропагував публічно нацизм створюючи відповідну картинку для російських пропагандистів! 

Виникає логічне питання, для чого Дуленку який працює арбітражним керуючим і успішно банкротить підприємства та має ліцензію адвоката публічно розповсюджувати фейки ?! Відповідь очевидна – він мав наміри балотуватися на посаду міського голови Карлівської громади восени 2020 року, тому і вів партійну лінію, а вона у них проросійська. 

Але партія не мала великої підтримки в громадян і у 2019 році не пройшла до парламенту, на відміну від ОПЗЖ, яку очолює Ю. Бойко та В. Медведчук. А оскільки ідеологія між цими партіями однакова то зміну партії Дуленком ніхто не помітив, перебігши в більш рейтингову партію він мав намір йти на міського голову від цієї партії зі списком своїх кандидатів до міської ради. А оскільки в Полтавській області мав вплив відомий проросійський нардеп Ілля Кива, то Дуленко з ним знайшов спільну мову щодо походу в міську раду восени 2020 р. від ОПЗЖ.

Але трапився внутрішньопартійний конфлікт, який завадив Киві висунути своїх маріонеток в міську раду Карлівської громади, зокрема і Дуленка в мери. 

Але як ми бачимо дружба Дуленка з такими одіозними персонажами як Кива, який зараз в міжнародному розшуку за відкриту публічну антиукраїнську позицію на користь Росії, був багаторічним агентом Путіна в Україні і отримував за це великі суми коштів, вказує на те , що сам же Андрій Дуленко з великою вірогідністю може бути причетним до російської агентури в Україні! Адже домовитися з Кивою про кандидатство в мери можна було тільки за умови, що Дуленко буде виконувати всі вказівки свого покровителя, тобто агента Путінської Росії! 

https://myrotvorets.center/criminal/kiva-ilya-vladimirovich/

Окрім І. Киви зрадником України виявився і його найближчий соратник з Полтави Сергій Чередніченко, який займає одну з посад окупаційною влади в Херсоні.

https://poltavawave.com.ua/p/poltavets-sergii-cherednichenko-ocholiv-mainovii-fond-v-okupatsiinii-administratsiyi-khersonshchini-662434?fbclid=IwAR2T9XIiDLg9_0MTuMyhGGyrqE45kZgcI9-gbcLmhbqji7LAfS8shqQ3pD0

Який до цього так само як і посіпаки побратима Дуленка Петра Світлика розповідав що він великий патріот і любить вишиванку! 

https://www.youtube.com/watch?v=rJnnIkvcpUw

Чередніченко уже внесений до бази сайту "Миротворець" як держзрадник https://myrotvorets.center/criminal/cherednichenko-sergej-ivanovich/

Далі буде…

P. S. Поки готувався матеріал, стало відомо, що керівник Карлівської тероборони - 2 Андрій Онішко написав заяву до військової прокуратури в якій виклав фейкові факти проти депутата міської ради Сергія Яковенка, що той нібито займається захопленням землі. Але військова прокуратура відмовилася розглядати дану заяву адже в її повноваження не входить розгляд заяв щодо місцевих депутатів. Цей факт яскраво показує, що дана нібито оборона служить не громаді , а є приватною армією кількох політичних пройдисвітів, які таким чином зводять свої особисті рахунки.

 

Ілля Василенко, журналіст.

 

 

 

Новини від блогерів