Новини
Грані часу
Блогери
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
З БОГОМ ВСЕ МОЖЛИВО!

25 вересня 2016 в Київ завітав легендарний Нік Вуйчич. Вуйчич приїздить до України вже вдруге за цей рік для того, щоб розповісти про своє життя, про віру та шляхи успіху. Він з′явився на світ без кінцівок та, здавалось би, був приречений на життя повне страждань. Отак всупереч всім обмеженням, труднощам та стереотипам він досяг неймовірного успіху, став всесвітньо відомим. Він реалізував себе в житті настільки , що став прикладом мужності та великою підтримкою для мільйонів людей. 

Під час свого перебування в Києві Нік не лише виступив у Палаці Спорту , але також взяв участь у благодійному обіді з бізнесменами та політиками. У понеділок 26 вересня людина легенда виступив у Верховній Раді . Головне послання Ніка українцям полягало в тому, що кожна людина може подолати відчай, замінивши біль на радість, вдячність та віру.

Нік Вуйчич керує благодійною організацією «Життя без кінцівок» , створеною для допомоги інвалідам, близько 250 разів на рік виступає зі сцени, зустрічається з вищим керівництвом країн, написав декілька книг, які миттєво стали бестселерами, знімається в кіно, стає героєм відомих ток-шоу, виховує двох синів . Нік – мільйонер, відомий оратор та меценат.

 

В аеропорту у Борисполі Ніка чекали прихильники , які довго не відпускали його, фотографуючись з ним на згадку. Відразу фото з′являлися у соцмережах. Після приїзду, відразу Нік взяв участь у прес-конференції, куди були акредитовані майже 80 видань.

Під час прес-конференції , окрім Ніка Вуйчича були присутні Яна Кучеренко – організатор приїзду Ніка Вуйчича в Україну, генеральний директор комунікаційного агентства «Key Strategy» («Ключові стратегії») .

Павло Унгурян – народний депутат, голова між фракційної групи «За духовність , моральність та здоров′я України».

Ліка Роман – громадський діяч, Міс Україна 2007 , співорганізатор приїзду Ніка Вуйчича , ведуча заходу в Палаці Спорту.

Під час прес-конференції лунали найрізноманітніші запитання від журналістів, багато з них є дуже нагальними та болючими для нашого суспільства. Наприклад, як проблема відсутності пандусів для інвалідів, так і духовного розвитку дітей в Україні.

Атмосфера була спочатку дещо хвилюючою, але поступово перейшла у дружню.

Нік розповів про свою місію в Україні, про віру в Бога, а також про те, що він молиться за нашу владу та мир на сході України. Під час запитань Вуйчич сказав, що вирішив своїх дітей навчати вдома , щоб прищепити їм духовні та моральні цінності.

Цікавою була порада від Ніка, щодо того, як бути щасливим. Вуйчич вважає, що щасливим можна стати, тоді, коли ти навчишся по справжньому цінувати те, що в тебе вже є сьогодні.

Наприкінці прес-конференції Нік Вуйчич зустрівся з учасниками мультимедійного проекту «Переможці» - героями АТО ( куратор проекту відома телеведуча новин на «1 +1» Соломія Вітвіцька ), з багаторазовим чемпіоном світу та Європи , плавцем Олегом Лісогором, а також дав ексклюзивне інтерв’ю деяким телеканалам – медіа партнерам проекту.

Під час представлення проекту «Переможці» Соломія Вітвіцька познайомила присутніх з дівчинкою 11 років на ім′я Софія Жиліна. Вона розповіла, що дівчинка мріє стати телеведучою, фотомоделлю і носити красиве взуття замість важких ортопедичних черевиків. Однак, на шляху до мрії, стоїть одна перешкода - рідкісна хвороба нейрофіброматоз, що вразила кістки та нерви. Через численні переломи та операції права ніжка у Софійки коротша за ліву на 12 см. Їй боляче ходити, викривлюється хребет та друга нога. ( Допомогти Софії можна тут https://ubb.org.ua/uk/project/2530/ )

Сама Софія з мамою переїхала з Донеччини через війну . Вона також давно мріяла поставити запитання Вуйчичу і обійняти його. Її мрія збулася на прес-конференції під оплески присутніх.
А вже о 18-30 в Палаці Спорту Нік Вуйчич виступив перед 10 тисячами осіб з промовою під назвою «З Богом можливо все!». Транслювався виступ в прямому ефірі телеканалом «Надія» (трансляція тут https://www.youtube.com/watch?v=kvtlrgbT7nA та марафон заходу https://www.youtube.com/watch?v=axN3Vt4BRkM ). Завдяки трансляції, виступ Ніка, мали змогу побачити люди у всьому світі.

Ще за довго до приїзду Вуйчича в Київ , квитків в Палац Спорту не лишилося. Завдяки підтримці головного спонсора заходу ЖК «Петровський квартал» , а також інших партнерів вхід коштував 50 грн., а близько 3 тисяч квитків роздали безкоштовно дітям-сиротам , інвалідам, героям АТО, вимушеним переселенцям.

 

Аби люди на візках мали змогу потрапити на захід, за день до виступу Ніка спонсорським коштом мецената проекту «Переможці» Василя Чубірко, змонтовано пандус, покритий яскравою червоною доріжкою. Цим організатори хотіли показати, що люди з обмеженими можливостями не менш важливі, ніж відомі зірки.  

Ведучими заходу були Ліка Роман та Руслан Кухарчук.

 

Нік багато жартував під час виступу , розповідав про своє життя та родину. Деякі історії викликали сльози у глядачів і навіть волонтерів. Головне послання полягало в тому, що кожна людина, що зазнає страждання у своєму житті, повинна подолати зневіру, замінити її на віру, біль змінити на подяку, і почати використовувати свої здібності для служіння іншим, а також жити своїм не повторним життям. А головне людина повинна пізнати Бога, щоб виконувати Його покликання у житті.

 

«Багато людей нічого не роблять для того, щоб змінити своє життя, бо бояться невдач. Але життя без невдач , це як клас без вчителя. Війни починаються і закінчуються, нації піднімаються і падають. Але через невдачі ми стаємо сильнішими. » сказав Нік Вуйчич.

Музичний супровід заходу забезпечував гурт Ifound і нігерієць Аняня Удовго.

В кінці вечора на сцену вийшли представники різних конфесій, щоб разом з Вуйчичем помолитися за Україну. Люди в залі молилися стоячи. 

На другий день 26 вересня Нік мав зустріч з політиками у стінах Верховної Ради. Вуйчич попросив народних обранців помолитися перед зустріччю за Україну. Послання від гостя було до влади в сенсі, що потрібно звернути увагу на освіту для дітей. Вуйчич вважає, що дітям потрібно давати не тільки знання, а й прищеплювати правильні цінності. Крім того говорили про війну на сході України, про проблеми інвалідів .

Народний депутат Павло Унгурян подякував Ніку за візит, і запросив його відвідати Україну наступного року, коли ми відзначатимемо 500 річчя Реформації .

По дорозі в аеропорт Нік завітав до військового шпиталю, щоб навідати поранених бійців АТО.

Ось так закінчився візит легендарного Ніка Вуйчича в Україну.

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ

А починалося все 8 років тому, з мрії нинішнього організатора заходу Яни Кучеренко. Яна поділилася своєю мрією з двома найближчими подружками Лікою Роман та Ольгою Бідненко. Дівчата разом організували комунікаційне агентство, яке і стало організатором приїзду Ніка Вуйчича в Україну. 

Зв′язатися з агентством, що організовує візити Ніка виявилося не так просто, але дівчатам вдалося! Рік йшла підготовка до візиту Ніка! Окрім того організаторам вдалося знайти ряд спонсорів, які погодилися профінансувати такий масштабний захід . Можна тільки уявити скільки коштувало взяти в аренду Палац Спорту! Доречі завдяки спонсорам квитки на виступ Ніка коштували всього 50 гривень! Цілком прийнятна ціна для людей в умовах кризи. Окрім того було організовано професійне висвітлення події в ЗМІ. До справи долучилися волонтери та друзі, це справді була така собі українська народна толока, як колись у селах! Мрії здійснюються, якщо йти до цілі і працювати. Цей приклад є яскравим виразником, того, що не матеріальна мрія перетворюється у цілком матеріальний і видимий результат. Дуже цінна та мрія, яка не тільки тобі приносить користь, а й іншим людям!

Приїзд Вуйчича в Україну став надихаючим фактором для різних людей. Це так важливо для нас, що жили в умовах радянської дійсності та атеїзму. Це важливо для України, що знаходиться у кризі та війні. Головне, що сказав Нік Вуйчич нам усім, так це , що з Богом можливо все! І це правда!

Якщо й надалі в Україні будуть організовувати такі масштабні міжнародні проекти молоді люди, тоді ми дійсно піднімемося з колін в духовному плані. Я на сьогодні бачу нове покоління, що прагне вирвати свою країну з духовної темряви та малограмотності. Хоча в країні є потужні сили, що заважають цьому процесу, адже на шляху в організаторів стояли великі перепони, що могли завадити приїзду Вуйчича. Що це за перепони можна тільки здогадуватися, бо організатори прямо про них не говорять. Як би там не було, візит Ніка пройшов вдало та у піднесеному стані.

Щира подяка всім хто долучився до цього проекту, а також організаторам! Ви були не перевершені! Хай Бог вас всіх благословляє! Слава Україні!

P.S. П′ять років тому я випадково побачив кліп на пісню Вуйчича на сторінці в соцмережі у Ліки Роман. І він мене вразив! Я тоді захотів потрапити на виступ Ніка, але звичайно такої можливості не було. А в той же час, десь у Києві, вже про зустріч з Ніком мріяла мені не відома Яна Кучеренко! І цього року наша спільна мрія здійснилася! Хоча на самій вже зустрічі з Ніком я дізнався, що ця мрія була і в інших людей між собою не знайомих!

Тож дорогі люди, мрійте, мрії збуваються, адже з Богом можливо все!  

Новини від блогерів