Новини
Грані часу
Блогери
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Всесвітньо відомий Нік Вуйчич відзначив День подяки у Києві

В рамках відзначення 500-ти річчя Реформації в Україні, у Києві 17 вересня 2017 року на Хрещатику пройшло Свято подяки. Від ЦУМу, де стояла сцена, і до Майдану незалежності простяглася велика пішохідна зона для всіх , хто завітав на свято.

Свято розпочалося о 10-00 і тривало до 22-00, в програмі свята було: дитяча ігрова зона, силове шоу, спортивні змагання, конкурси та подарунки, інтерактивний концерт, розваги з героєм мультфільму, вуличний кінотеатр, тактильний зоопарк,  фінал Всеукраїнського двотижневого Автопробігу, найбільша карта України з овочів і фруктів, розіграші з подарунками для всієї родини тощо. Окрім того були представлені різні види діяльності громадських та волонтерських організацій, що займаються різними напрямками :   програм усиновлення дітей, проблеми захисту традиційної родини, теологічної освіти, програми наставництва для дітей, що не мають родину, звіт про роботу капеланів та волонтерів в зоні АТО  тощо. Також були молитви за мир та Україну, святковий концерт, виступи іноземних гостей, а також секретаря РНБОУ Олександра Турчинова.       

Але особливою і головною подією стало приїзд в Україну  всесвітньо відомого мотиваційного спікера, що народився без рук і ніг Ніка Вуйчича. Це був вже четвертий  приїзд  до України, минулого року Вуйчич приїздив з програмою « З Богом все можливо!» і виступав в Палаці спорту, де його слухали 10 тисяч людей http://grani-chasu.info/blohy/zbohomvsemozhlyvo  .

Цього разу , як і рік тому організатором приїзду Ніка Вуйчича було Комунікаційне агентство «Ключові стратегії» . Нік приїхав в Київ у суботу 16 вересня, маючи насичену програму візиту. Було проведено ряд зустрічей з громадськими діячами, бізнесменами, політиками та посадовцями, зокрема секретарем РНОБОУ Олександром Турчиновим. Турчинов під час зустрічі сказав, що «у Ніка Вуйчича немає рук, але є крила». 

В неділю 17 вересня  Нік завітав у гості до ранкового ефіру Сніданку з 1+1 і провів майже цілу годину у компанії з Людмилою Барбір і Русланом Сенічкіним. А о 12-00 у готелі «Fairmont»  відбулася прес-конференція Ніка Вуйчича. На прес-конференції Вуйчич розповів про мету свого візиту : сьогодні ввечері я говоритиму більше про мою віру, і чому Біблія для мене важлива. Я не буду говорити про свою самоідентифікацію, що я є релігійна людина. Я приїхав в Україну, щоб розказати, як Ісус змінив моє життя”, - сказав Вуйчич.

Вуйчич також сказав, що відвідати вкотре Україну для нього є привілеєм, і висловив сподівання, що Україна зможе стати яскравим прикладом для всього регіону, країною, яка має цінності, принципи і розвиток.

Нік розповів про родину, про те, що чекає на двійню і що через два роки планує їх привести в Україну. Розповів також про важливість щоб українці допомагали один одному в суспільних сферах, організовували дієві громадські організації, які можуть впливати на прийняття рішень в тому числі на державному рівні. Розповів також

про важливість віри, і як віра змінила насамперед його життя. Також Вуйчич звернувся до українців, щоб вони подумали, як вони зможуть підтримувати бадьорий дух віри, коли його не буде в Україні.

Після виступу, Нік Вуйчич відповів на запитання представників ЗМІ. Після чого відбулася відеопрезентація благодійного проекту «Переможці», а також спеціального благодійного  англомовного випуску журналу «Віва!». Вдалося розповісти про оновлені цілі проекту, зокрема, про важливість зміни ставлення у суспільстві до людей з інвалідністю і про організацію доступності, встановлення пандусів у містах; про необхідність психологічної реабілітації та спорту для ветеранів АТО, які повертаються до мирного життя.  Куратором проекту є відома телеведуча ТСН на «1+1» Соломія Вітвіцька. Як відомо, Вуйчич  минулого року зустрічався і своїм словом підбадьорював воїнів у госпіталі, тому співпраця з проектом матиме продовження. Вуйчич і цього разу особисто поспілкувався з ветеранами АТО , деякі з них давно мріяли познайомитися з відомим спікером.       

Вже у вечері о 19-30 на Хрещатику зі сцени відбувся виступ відомого гостя. Біля сцени були окремо встановлені близько 2000 місць для людей з особливими потребами. Решта глядачів мали змогу спостерігати за  виступом Ніка Вуйчича по всій вулиці Хрещатик. Уздовж неї були встановлені екрани , - і всі, хто не зміг пройти до сцени, мали змогу бачити усе з них.

Завдяки телеканалу “Надія” виступ Ніка Вуйчича  транслювався  у 24 країни на 9 мовах, серед яких була мова жестів. Завдяки цій трансляції мільйони людей по всьому світу змогли побачити цю знакову подію.  

Мільйони людей були мотивовані неординарним життям Ніка, історіями з його подорожей по найбіднішим місцях планети, його неймовірними перемогами і сердечними переживаннями. У цей вечір він розповів людям про те, як шлях віри змінив його життя.

А вже 18 вересня о 10-30 відбулася прес-конференція Ніка Вуйчича за участі Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби. Відомий спікер, намагається привернути увагу до проблем дітей з обмеженими можливостями.

Нік Вуйчич – всесвітньо відомий мотиваційний спікер з Австралії , людина без рук і ніг, у якої мільйони людей у всьому світі вчаться бути щасливими. Нік виступає як мотиваційний спікер близько 250 разів на рік по всьому світу. Автор мотиваційних книг.

Загалом Україна відзначила День подяки на найвищому рівні. Цьому передував Указ Президента «Про відзначення 500-річчя Реформації в Україні». Свято подяки, яке є традиційним для США та Канади, є днем який об’єднує націю для того щоб спільно подякувати Богу за те, що вже ми маємо сьогодні.

На свято Подяки у центрі Києва завітали понад 500 000 глядачів, такого не було з часів Революції гідності.

Реформація це явище , яке  в Європі, а згодом і в США змінило не тільки релігійне ставлення до Бога та реформацію церкви, а й спосіб мислення, життя (політичне, економічне тощо), дало поштовх освітнім процесам та започаткуванню навчальних закладів. Рух Реформації дав поштовх до масового книгодрукування та перекладу Біблії на національні мови, також вперше її лідером Мартіном Лютером було запропоновано та організовано навчання жінок, адже до того жінки не мали права на освіту. Реформація заклала основні базові принципи, які лягли в основу міжнародних документів, хартій та декларацій, які нині захищають права людини та є основою міжнародного права. Європейські цінності, як ми їх сьогодні називаємо були закладені саме рухом Реформації, людина стала цінною особистістю для держави та суспільства. Сьогодні більшість успішних країн є такими завдяки реформаторському впливу. Тому без реформації віри та свого світогляду не можливо побудувати успішну і міцну країну. Україна після Революції гідності взяла курс на Європейську інтеграції та європейські цінності, тому реформування старого мислення заснованого на фундаменті радянських міфів просто є необхідним. Без цього Україна не зможе стати повноцінною та успішною країною, історичний досвід на протязі 500 років це довів. В основі даного явища лежать основні Біблійні принципи, які дають поштовх до правильного розуміння світу та місця людини у ньому.

Ілля Василенко , журналіст.

Новини від блогерів