Новини
Грані часу
Блогери
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Інтерв'ю
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
Опубліковано в категорії: Новини
ПОЛІТИЧНИЙ ПЕРЕВЕРТЕНЬ

Продовжую тему публічних висловлювань депутата Карлівської міської ради Андрія Дуленка стосовно української історії та політики, оскільки попередні публікації стали резонансними.

Адже в період 2019-2020 років А. Дуленко будучи в проросійських партіях, які нині заборонені судами, публічно у соцмережах писав проросійську пропаганду з фейками про українську історію, дійсність та про війну. 

Будучи тоді кандидатом в народні депутати та на посаду міського голови, а нині чинним міським депутатом який позиціонує себе як захисник людських інтересів та ще від партії під красномовною назвою «Українці». Тож коли був справжній Дуленко, тоді чи зараз, і коли встиг так радикально змінити свої погляди, світогляд та думки?!  

Адже одна справа, коли пересічна особа з маленькою аудиторією навколо себе має якісь дивні висловлювання, а інша справа, коли особа є публічною і претендує на державні посади, залучає до себе увагу великої кількості осіб з метою мати можливість приймати рішення державного управління. 

Тому такі висловлювання в публічній площині є суспільно важливими та мають юридичні аспекти і оцінки з боку компетентних органів, на основі чого можуть мати сумні юридичні наслідки для Дуленка.

Отже, розглянемо кілька тем, які підіймав Дуленко в публічних дописах не тільки у себе на сторінці, а й в інших фейсбук-спільнотах. Метою такої бурхливої діяльності було якомога більше охопити читачів і загітувати за проросійську партію ОПЗЖ та самого Дуленка. Ну і звісно відпрацювати поставлені завдання своїми кураторами. 

Наведу кілька прикладів методичної російської пропаганди яку системно і цілеспрямовано поширював Дуленко.  

 

Це коментарі Дуленка в одній з патріотичних спільнот Фейсбуку. Не підбираючи цензурних слів, Дуленко негативно та в притаманній йому манері зухвальства надсміхається над людьми які хворіли КОВІДом та над статистичними даними цивілізованого світу, зокрема Європи.  

При цьому вихваляючи статистику Білорусі, де за словами Лукашенка КОВІДу не має! Це ще раз показує, що пан Дуленко навмисно пропагує ідею, того що пандемії не існує, що це все вигадки Заходу та світова змова, адже саме такі наративи просувалися російськими пропагандистами, а білоруські їх підтримували в цьому. 

Інший приклад це цинічні надсмішки над Революцією гідності 2013 -2014 років та її Небесною сотнею, яка виступала і загинула за європейські цінності саме в Україні та за цивілізований шлях розвитку держави, на відміну від тодішньої влади на чолі з Януковичем, які обрали російський шлях в «тайожний союз» на чолі з Путіним! Кому як не Дуленку, який є арбітражним керуючим потрібно показувати приклад поваги до приватної власності, а не надсміхатися над цим святим правом яке є основою цивілізованих демократичних держав! 

 

І як бачимо, що навіть в проблемі КОВІДу та навколо нього Дуленко звинувачує Майдан 2013-2014 років, зводячи це суспільне явище до повного абсурду, та розпалюючи ворожнечу і ненависть у суспільстві. 

 

В цьому коментарі Дуленко відкрито заявляє, що Майдан породив бандерівщину та фашизм в Україні! Це явно російська пропаганда, яка знищує нашу країну роками! 

 

Але один з його відомих публічних постів був про поїздку Віктора Медведчука, який є кумом Путіну, на парад в День перемоги 9 травня 2020 року. 

На цю поїздку планували взяти всю фракцію ОПЗЖ у парламенті, щоб якомога краще прогнутися перед очільником країни агресора яка уже кілька років воювала з українцями та яка анексувала наш Крим. 

 

В той час медведчуківські кишенькові телеканали активно просували ідею миру, що тільки Медведчук знає як зупинити війну в Україні, адже він кум Путіна і він може організувати перемовини української влади з Путіним, звичайно на умовах Путіна. А це означало визнання фейкових республік ЛДНР офіційна відмова України від Криму та ряд інших не прийнятних і не вигідних умов для України. Це якщо коротко про що тоді трубили всі канали проросійських агентів, при цьому просуваючи російські фейки авторства ФСБ про бандерщину, про фашизм, про держпереворот, про штучну популярність Т. Шевченка, про світову змову яка придумала КОВІД, про Вашингтонський обком який керує нашою країною, про світовий зовнішній уряд і таке інше. 

 

Як бачимо Дуленко вважає, що не поїхати на парад перемоги до Москви це є зрада, тільки зрада чого? Якої країни? СРСР чи Росії? Відповідь близька до самих питань. 

Також Дуленко просуває провокативну тему стосовно гей-парадів в Україні, говорячи нібито їх багато відбувається, що насправді не так. Це ще одна методичка ФСБ створена принизити нас і спровокувати нові конфлікти навколо цієї теми. 

 

І що цікаво, Дуленко з гумором і надсмішками згадує роботу в Польщі зі збору полуниці. 

Але останній розлогий коментар Дуленка розкрив його сутність сповна! Як бачимо, він називає АТО громадянською бійнею яку затіяли бендерівці та організатори майдану, а Росія там не приймає участі! Тобто всі ці слова точно повторені за Путіним, про громадянську війну між хунтою майдану та трактористами з донбасу які у воєнторзі купили собі зброю і захищають свою фейкову республіку! Саме ці фейки та пропаганду Путін розповідав всьому світу з 2014 року, разом з тим Путін уже говорив, що Другу світову Росія б виграла б без українців! Що є повним абсурдом, але диктатор надто любить продукувати історичні фейки щоб виправдовувати свою агресію проти інших держав. 

А Дуленко її повторював за ним, в угоду своїй проросійській партії, задля отримання власної вигоди! 

 

Для порівння – є запис виступу Путіна із такими ж наративами які просуває його вірний посіпака Дуленко.  

https://www.youtube.com/watch?v=TVdvk3tUxkA 

Якщо все це узагальнити, то ми бачимо послідовність висловлювань думок та слів Дуленка, всі вони вказують на сплановану роботу на користь російських спецслужб, адже тут явні факти поширення агресивної російської пропаганди з метою знищити українську державу, підготувати грунт для подальшої агресії, яка і трапилася через два роки після цих слів. Тому все це було підготовкою до вторгнення, адже Путін сподівався, що плоди його пропаганди будуть в час наступу у вигляді квітів від жителів України на шляху російських танків. І такі посіпаки, як Дуленко активно відпрацьовували свої кошти на користь такої мрії найстрашнішого диктатора 21 століття.  

Для прикладу, як вирішують питання з посіпаками руського міру в деяких українських установах  

https://life.pravda.com.ua/society/2022/07/17/249583/ 

Як вирішиться питання по депутату міськради Дуленко буде видно. Чи допоможе йому назва його партії «Українці», за якою він так ретельно ховається буде залежати від резонансу у громаді та рішучості місцевої влади та міських депутатів.

Ілля Василенко, журналіст.

 

Новини від блогерів